Cisowa
GODZINY OTWARCIA: Sobota, Niedziela i Święta: - -
Poniedziałek - Piątek: - -
TRASA CZERWONA (550m) ZAMKNIĘTA Pokrywa śnieżna - cm
TRASA NIEBIESKA (700m) ZAMKNIĘTA Pokrywa śnieżna - cm
Aktualności

WYNIKI ZAWODÓW

Dodano: 04 marca 2019 Wyświetlono 881

KOBIETY - K1 Do 12 lat (rocznik 2007 i młodsze)

 
 

M-CE

IMIĘ

NAZWISKO

NR STARTOWY

CZAS

 

1.

APOLONIA

SAROTA

01

59,71

 

2.

NATALIA

OSUCH

02

64,86

 
           

MĘŻCZYŹNI - M1 Do 12 lat (rocznik 2007 i młodsi)

 
 

M-CE

IMIĘ

NAZWISKO

NR STARTOWY

CZAS

 

1.

KACPER

KOSTARZ

24

26,61

 

2.

WIKTOR

GACH

23

30,75

 

3.

KAMIL

POPCZYK

21

31,00

 

4.

MAREK

SAROTA

14

32,41

 

5.

KACPER

ŚWIĄTEK

25

32,43

 

6.

MIKOŁAJ

SIEWNIK

06

34,69

 

7.

MIKOŁAJ

DZIUBDZIELA

17

36,52

 

8.

ALEKSANDER

SPICH

12

38,22

 

9.

WIKTOR

BIEDAK

10

40,78

 

10.

KRZYSZTOF

OSUCH

20

41,22

 

11.

MIKOŁAJ

DUNAL

08

41,78

 

12.

KACPER

SIEWNIK

07

46,27

 

13.

TOMEK

MICHALSKI

26

46,57

 

14.

KACPER

KACZYŃSKI

27

47,08

 

15.

NIKODEM

DUNAL

09

48,02

 

16.

MARCEL

SZAR

19

48,22

 

17.

GRZEGORZ

ROTERMAN

15

48,75

 

18.

WIKTOR

SZAR

18

50,40

 
           

KOBIETY - K2 13 - 15 lat (rocznik 2006 - 2004)

 
 

M-CE

IMIĘ

NAZWISKO

NR STARTOWY

CZAS

 

1.

JULIA

GREGORCZYK

31

26,37

 

2.

DOMINIKA

CICHOCKA

30

27,98

 

3.

ALEKSANDRA

KUMOR

29

38,69

 

4.

MAGDALENA

BYCZEK

28

40,91

 
           

MĘŻCZYŹNI - M2 13 - 15 lat (rocznik 2006 - 2004)

 
 

M-CE

IMIĘ

NAZWISKO

NR STARTOWY

CZAS

 

1.

JAKUB

SZRUBARCZYK

34

28,17

 

2.

FRANCISZEK

SADOWSKI

33

33,08

 

3.

OSKAR

BUŁA

32

49,72

 
           

KOBIETY - K3 16 - 45 lat (rocznik 2003 - 1974)

 
 

M-CE

IMIĘ

NAZWISKO

NR STARTOWY

CZAS

 

1.

ALICJA

BUJAŁA

41

26,10

 

2.

MARIA

WACŁAW

38

31,94

 

3.

SANDRA

JARZYŃSKA

40

32,93

 

4.

SYLWIA

ŚLĘŻAK

39

36,98

 

5.

PAULINA

SIEDLARSKA

44

38,23

 

6.

AGNIESZKA

NIEMCZEWSKA

37

40,84

 

7.

IZABELA

ORDYS

45

43,55

 

8.

ANNA

OSUCH

42

69,31

 
           

MĘŻCZYŹNI - M3 16 - 45 lat (rocznik 2003 - 1974)

 
 

M-CE

IMIĘ

NAZWISKO

NR STARTOWY

CZAS

 

1.

MICHAŁ

KOSTARZ

61

23,80

 

2.

DAWID

STRZELECKI

55

23,98

 

3.

SEBASTIAN

MOSSÓR

62

24,03

 

4.

PRZEMEK

STACHOWICZ

53

24,44

 

5.

MARIUSZ

STACHOWICZ

57

24,99

 

6.

ŁUKASZ

SIEWNIK

46

25,39

 

7.

KUBA

ROCH

58

25,66

 

8.

SEBASTIAN

TRZĘSIMIECH

60

26,30

 

9.

KAMIL

KONIECZNY

52

26,70

 

10.

JAKUB

SAROTA

47

27,69

 

11.

PAWEŁ

PASEK

50

29,02

 

12.

MARIUSZ

ZIELIŃSKI

54

29,86

 

13.

ZBIGNIEW

WIECZOREK

51

30,01

 

14.

KAMIL

RUSEK

63

32,37

 

15.

RADOSŁAW

OSUCH

56

33,54

 

16.

ŁUKASZ

SIEDLARSKI

64

34,14

 
           

KOBIETY - K4 pow. 45 lat (rocznik 1973 i starsze)

 
 

M-CE

IMIĘ

NAZWISKO

NR STARTOWY

CZAS

 

1.

MAGDALENA

ŚLĘZAK

70

30,86

 

2.

TERESA

GARDEŁA

69

34,49

 

3.

IZABELA

GÓRAL

67

39,78

 

4.

WŁADYSŁAWA

PELAN

71

41,40

 

 

         

MĘŻCZYŹNI - M4 pow. 45 lat (rocznik 1973 i starsi)

 
 

M-CE

IMIĘ

NAZWISKO

NR STARTOWY

CZAS

 

1.

KRZYSZTOF

KĄDZIOŁKA

75

24,95

 

2.

ANDRZEJ

WACŁAW

77

25,07

 

3.

ARKADIUSZ

SZRUBARCZYK

90

25,56

 

4.

JAN

STACHOWICZ

86

28,68

 

5.

MACIEJ

KACZYŃSKI

94

28,93

 

6.

ANDRZEJ

PASEK

83

30,10

 

7.

KRZYSZTOF

BARCZYK

93

30,46

 

8.

SEBASTIAN

BIAŁAS

91

30,90

 

9.

JAROSŁAW

ŚLĘZAK

85

31,64

 

10.

ANDRZEJ

SONTA

89

31,67

 

11.

DARIUSZ

ORDYS

87

32,41

 

12.

DARIUSZ

GÓRAL

79

32,71

 

13.

STANISŁAW

WĄS

80

33,25

 

14.

JAN

KWIATKOWSKI

74

33,51

 

15.

ADAM

CZERWIŃSKI

73

33,97

 

16.

ANDRZEJ

FILUŚ

92

44,62

 

17.

PAWEŁ

BYCZEK

76

114,23

 

18.

STANISŁAW

ZYGMUNT

88

121,07